Aktuální informace o veřejné lyžařské škola 2021


51.ROČNÍK VEŘEJNÉ LYŽAŘSKÉ a SNOWBOARDOVÉ ŠKOLY.

 I přes současná tvrdá opatření pevně věříme a doufáme,že i 51. ročník naší tradiční lyžařské školy zvládneme. V tuto chvíli jsme spustili možnost elektronické přihlášky na náš kurz. Zároveň bychom Vás rádi ujistili a informovali a možných specifikách ročníku, který může být poněkud odlišný od těch předchozích. 

- V první řadě ujišťujeme všechny rodiče, kteří nyní přihlásí své děti a zaplatí kurzovné, což je mimochodem podmínka jejich přijetí, že nemusí mít strach, že by o své peníze mohli nějakým způsobem přijít. Pokud by se VLŠ 2021 nemohla uskutečnit ani v nějakém náhradním termínu v zimě roku 2021 všem přihlášeným dětem vrátíme kurzovné v plné výši. Nicméně, pokud to vládní a epidemiologická situace jen trochu dovolí jsme odhodláni naše kurzy uskutečnit. Dost možná cesty autobusem na kopec budou probíhat v rouškách, to Vám v tuto chvíli nejsme schopni říci. Každopádně výuka na kopci následně bude probíhat v menších cca 5-6 členných skupinkách společně s jedním instruktorem. 

 - Další specifikum tohoto ročníku je, jak si můžete všimnout v elektronické a tištěné přihlášce termín Neděle 07.02 a vynechání předcházející soboty. V roce 2021 je totiž Liberecký kraj jako první na seznamu jarních prázdnin a my jsme nechtěli narušovat možné zájezdy a další aktivity, které můžete mít naplánované se svými dětmi. Proto jsme se rozhodli jeden víkend úplně vynechat a druhý týden zkusíme naplánovat v tuto chvíli na neděli, aby i ti, co se třeba v sobotu vrátí z jarních prázdnin nám mohli ukázat hned v neděli jak se za ten týden někde na sněhu dále zdokonalili ve svém stylu:-) Věříme, že tato cesta bude pokud možno vyhovovat co největšímu počtu našich dětských klientů. Je nám samozřejmě jasné, že asi v tuto chvíli nedokážeme vyhovět úplně všem. Však nebojte, příroda si to ve finále stejně udělá tak, jak ona sama bude chtít a třeba budeme muset některé z lekcí opět někam posouvat, jako se nám to již několikrát v minulosti stalo. 

Doufám, že jsme Vás v krátkosti seznámili se všemi potřebnými zásdadními informacemi a teď již vzhůru k vyplnění elektronické přihlášky.

Váš team Klubu lyžařů Turnov.

Jako vždy všechny Vaše dotazy směřujte prosím na vedoucího VLŠ p. Martina Škalouda na tel. čísle +420604994392 ( volat po 16-cté hodině)


Kamery – Ski areál Struhy

Kalendář

Předpověď počasí

Newsletter

Kamery poskytuje

IT business