Veřejná lyžařská škola 2022 - aktuální info

Vážení příznivci naší školičky,

  I v této turbulentní době stále doufáme a počítáme s tím, že v termínech Sobota 15.01, 22.01, 29.01, Neděle 30.01 a Sobota 05.02.2022 proběhne naše tradiční veřejná lyžařská škola. V tuto chvíli Vám bohužel stále nejsme schopni s jistotou říci za jakých podmínek budou jednotlivé kurzy probíhat, ale jsme stále v kontaktu s příslušnými úřady a ostatními ski areály, abychom pro Vás měli pokud možno aktuální informace. Zatím to vypadá, že dětí do 12-ti let se nebude týkat nutnost prokazování bezinfekčnosti ve ski areálech. Děti nad 12 let v tuto chvíli musí splňovat jednu ze 3 podmínek. A tou je buď dokončené očkování, PCR test ne starší než 72h, nebo doklad o prodělání nemoci v posledních 180ti dnech. Dále KL Turnov bude po všech dětech (včetně těch nejmenších), aby měli po dobu cesty v autobuse do Skiareálu nasazenou ochranu dýchacích cest (rouška, respirátor). To samé bude platit pro cestu zpět, takže bude nutné mít 2ks roušek pro každý den. 

Nezapomeňte také na potvrzení o seřízení lyží v odborném servisu, kopii kartičky pojištěnce, náhradní oblečení, batoh na přeskáče, který se dá nést na zádech, termosku s pitím atd. Kdo bude potřebovat potvrzení o seřízení lyží pro další použití (lyžařský výcvik, zimní tábor apod.) prosíme aby si udělal kopii.

Lyžařské kurzy začínají vždy odjezdem autobusů z centrálního parkoviště v Turnově, ul. Na Lukách v 08:00. Doporučujeme vždy být na místě min. 15 min předem. Kurz vždy končí na tom samém mmístě cca v 15:00 (může se lišit místem výcviku a dojezdovou vzdáleností)

Rozdělení dětí do družstev a autobusů bude k dispozici ke stažení na našich internetových stránkách nejdéle do 10.01.2022.

V případě jakýchkoli dotazů nás klidně kontaktujte na email: info@klturnov.cz, nebo na tel. číslo 604994392 (p. Škaloud, po 16-cté hodině) 

Na všechny se již po roční odmlce moc těšíme. Váš tým instruktorů KL Turnov

 

Kamery – Ski areál Struhy

Kalendář

Předpověď počasí

Newsletter

Kamery poskytuje

IT business