Seminář instruktorů VLŠ 2022

Ahoj všem členům a instruktorům,

    předně Vám všem přeji do nového roku spoustu úspěšně sjetých kopců, pohodu, klid v lyžařském a osobním životě. 

Po neskutečně dlouhé době snad budeme schopni odjet naši tradiční lyžařskou školu. A proto bych Vás všechny rád pozval na tradiční seminář před tímto naším "pracovním" svátkem. Bohužel stále ještě bude celá sezona poznamenána všemožnými omezeními a opatřeními. Například jízdu autobusem doporučuji v roušce, či respirátoru (pokud nebudete zrovna konzumovat). 

Seminář, pokud nám to příroda a sněhové podmínky dovolí, proběhne tradičně ve Ski areálu Pizár. Tradičně pro nás bude připraven autobus na centrálním parkovišti v Turnově. Odjezd počítáme v 08:00 ráno. Návrat předpokládáme cca 16:00 tamtéž. V tuto chvíli stále řešíme možnost uspořádat po semináři krátkou společnou večeři, abychom mohli ještě detailněji probrat přípravu. Pokud se nám to podaří někde domluvit, dáme Vám to samozřejmě ještě vědět. 

Teď to nejdůležitější. Po dnešní debatě s Pizárem, bude nutné, aby měl každý vytištěný a to zdůrazňuji, VYTIŠTĚNÝ certifikát, nebo PCR test ne starší než 72h nebo potvrzení a prodělání nemoci v posledních 180ti dnech. Bez tohoto potvrzení pro Vás nebudu moci koupit skupinové jízdné. Takže i při situaci, že zapomenete a budete se chtít prokázat certifikátem v telefonu, tak bohužel si budete muset koupit permanentku případně sami na svoje náklady. Nám prostě prodá počet jízdenek pouze proti seznamu a příslušnému počtu vytištěných potvrzení. 

Dále bych rád pozval všechny nové, mladé členy a všechny ty, se kterými jsem řešil možnost účastnit se v letošním roce kurzu instruktor 50h v rámci VLŠ. Udělali byste již svoje vlastní družstvo a domluvili se na dalším fungování v rámci kurzu. 

Doufám, že se vše podaří a my si to v rámci možností budeme moci užít. 

Díky moc za Váš aktivní přístup a těším se na Vás na kopci. 

Martin

Kamery – Ski areál Struhy

Kalendář

Předpověď počasí

Newsletter

Kamery poskytuje

IT business