Veřejná lyžařská škola 2023 - aktuální info

UP-date 01.02.2023

Vážení rodiče,

 

   z důvodu naprosto nevyzpytatelného vývoje počasí a sněhových podmínek v námi navštěvovaných střediscích a z důvodu blížícího se termínu jarních prázdnin libereckého kraje bude probíhat VLŠ 2023 i po oba dva dny v následujícím víkendu. To znamená v sobotu 04.02.2023 a v neděli 05.02.2023. Poslední lekce pak proběhne zatím dle původního plánu v sobotu 11.02.2023. Ve čtvrtek jako obvykle zveřejníme místa výcviku jednotlivých autobusů i s předpokládanou částkou na vleky.

Děkujeme za pochopení Váš tým KL Turnov

 

UP-date 19.01.2023

Vážení rodiče,

   bohužel, ani tento víkend 21.01.2023 nejsme schopni zahájit první lekcí naši tradiční lyžařskou školu. I přes naše celonoční modlení (včera to vypadalo opravdu nadějně) nejsou téměř žádné lyžařské areály zaručit bezpečný provoz pro naši školičku. Proto musíme opět o další týden posunout náš začátek. V tuto chvíli to vypadá tak, že bychom, pokud nám to sněhové podmínky umožní, zahájili v sobotu  28.01 první lekci a hned v neděli 29.01 lekci druhou, abychom byli později vůbec schopni zajistit další pokud možno hladký průběh kompletního průběhu VLŠ. Omlouváme se za komplikace, opravdu jsme již chtěli tento víkend vyrazit, ale bohužel příroda byla ještě jiného názoru. Prosím sledujte pečlivě naše stránky a sociální sítě, kam již brzy umístíme rozdělení dětí do družstev, autobusů atd. Dále pak ve čtvrtek 26.01 uveřejníme místa výcviku kam pojedou jednotlivé autobusy i s předpokládanými cenami jízdného pro oba dva dny.

                                                                                                                 Váš tým KL Turnov. 

 

 

UP-date 09.01.2023:

Z důvodu absolutního nedostatku sněhu ve všech námi přípusntných a sledovaných lyž. střediscích musíme odložit 1.lekci veřejné lyžařské školy v roce 2023 min. o jeden týden, tedy min. na 21.01.2023 . Sledujte prosím, všechny naše komunikační kanály, kde Vás budeme informovat o dalším průbehu. Jsme v kontaktu s lyž. areály a jakmile nastanou podmínky, které nám umožní zahájit náš kurz, tak Vás budeme neprodleně informovat. V tuto chvíli jsme bohužel nuceni se rozhodovat týden od týdne co nám příroda dovolí. 

Omlouváme se za komplikace, děkujeme za podporu a držte nám i nadále palce. Určitě se nad námi příroda smiluje a my budeme moci již brzy začít.

                                                                                                                                                                                       Váš tým KL Turnov. 

 

 

UP-date 04.01.2023:

Prosíme všechny o trpělivost a shovívavost. Jsme v každodenním kontaktu se skiareály a hlídáme předpověď počasí. Zatím nám příroda moc nepřeje. Nejdéle v pondělí 09.01.2023 Vás budeme informovat o tom, zda první lekce VLŠ proběhne 14.01.2023, nebo ji budeme muset posunout. 

Omlouváme se za způsobené komplikace. Váš tým KL Turnov

 

 

Vážení příznivci naší školičky,

 Pro rok 2023již brzy spustíme možnost on-line přihlašování vašich dětí do naší veřejné lyžařské školy 2023. V tuto chvíli máme naplánované odjezdit našich 5 lekcí v následujících termínech. V sobotu 14., 21., 28. ledna a 04. a 11. února 2023. 

Nezapomeňte také na potvrzení o seřízení lyží v odborném servisu, kopii kartičky pojištěnce, náhradní oblečení, batoh na přeskáče, který se dá nést na zádech, termosku s pitím atd. Kdo bude potřebovat potvrzení o seřízení lyží pro další použití (lyžařský výcvik, zimní tábor apod.) prosíme aby si udělal kopii.

Lyžařské kurzy začínají vždy odjezdem autobusů z centrálního parkoviště v Turnově, ul. Na Lukách v 08:00. Doporučujeme vždy být na místě min. 15 min předem. Kurz vždy končí na tom samém mmístě cca v 15:00 (může se lišit místem výcviku a dojezdovou vzdáleností)

Rozdělení dětí do družstev a autobusů bude k dispozici ke stažení na našich internetových stránkách nejdéle do 09.01.2023.

V případě jakýchkoli dotazů nás klidně kontaktujte na email: info@klturnov.cz, nebo na tel. číslo 604994392 (p. Škaloud, po 16-cté hodině) 

Na všechny se již po roční odmlce moc těšíme. Váš tým instruktorů KL Turnov

 

Kamery – Ski areál Struhy

Kalendář

Předpověď počasí

Newsletter

Kamery poskytuje

IT business